Čas na serveru 15:02:17

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 270104

Na poli

  •  / Na poli / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 38 x 53 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 13413x

Vyvolávací cena:

31 200

Příhozy: 69