Čas na serveru 11:05:10

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 300403

Na poli

  •  / Na poli / Vojtěch  Sedláček

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1873x

Vyvolávací cena:

22 000