Čas na serveru 20:56:28

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 351805

Na poli

  •  / Na poli / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1657x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 57