Čas na serveru 11:39:46

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 18712

Na poli

  •  / Na poli / Vojtěch  Sedláček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:
300