Čas na serveru 18:02:03

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 99432

Na poli

  •  / Na poli / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 1485x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 62