Čas na serveru 14:38:20

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 145430

Na poli

  •  / Na poli / Vojtěch  Sedláček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2269x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 66