Čas na serveru 10:32:35

Vojtěch Sedláček
Na polní cestě

Id: 270518

Na polní cestě

  •  / Na polní cestě / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr 44 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě zaskleno a rámováno

zobrazeno: 13458x

Vyvolávací cena:
3 800

11 000