Čas na serveru 16:46:16

Vojtěch Sedláček
Na senách

Id: 178003

Na senách

  •  / Na senách / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1922x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 68