Čas na serveru 02:55:57

Vojtěch Sedláček
Na statku

Id: 500510

Na statku

  •  / Na statku / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 416x

Vyvolávací cena:

7 710