Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaVojtěch Sedláček
Na statku
Id: 500510
tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 50x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2024,05-1,13,20,09,00
( 13.5.2024, 20:09:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |