Čas na serveru 08:24:51

Vojtěch Sedláček
Návrat do vsi

Id: 121603

Návrat do vsi

  •  / Návrat do vsi / Vojtěch  Sedláček

tempera/karton, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2572x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 50