Čas na serveru 19:49:25

Vojtěch Sedláček
Oráč s koňmi

Id: 387901

Oráč s koňmi

  •  / Oráč s koňmi / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1271x

Vyvolávací cena:

13 505