Čas na serveru 18:52:33

Vojtěch Sedláček
Orání

Id: 143603

Orání

  •  / Orání / Vojtěch  Sedláček
  •  / Orání / Vojtěch  Sedláček
  •  / Orání / Vojtěch  Sedláček
  •  / Orání / Vojtěch  Sedláček

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1135x

Vyvolávací cena:

11 000