Čas na serveru 16:43:21

Vojtěch Sedláček
Podzim

Id: 311002

Podzim

  •  / Podzim / Vojtěch  Sedláček
  •  / Podzim / Vojtěch  Sedláček
  •  / Podzim / Vojtěch  Sedláček
  •  / Podzim / Vojtěch  Sedláček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4209x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 50