Čas na serveru 12:34:18

Vojtěch Sedláček
Pohled do polí

Id: 862

Pohled do polí

  •  / Pohled do polí / Vojtěch  Sedláček

tempera/karton, rozměr ve výřezu 50 x 67 cm, signováno vpravo dole Vojt Sedláček, datováno 32, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5578x

Vyvolávací cena:

21 000