Čas na serveru 10:21:10

Vojtěch Sedláček
Pole před bouří

Id: 145003

Pole před bouří

  •  / Pole před bouří / Vojtěch  Sedláček

olej/dřevo, rozměr 19,5 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2910x

Vyvolávací cena:

13 000