Čas na serveru 01:59:07

Vojtěch Sedláček
Pole u rybníka

Id: 1934

Pole u rybníka

  •  / Pole u rybníka / Vojtěch  Sedláček

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 54 x 73,5 cm, signováno vpravo dole, velmi významný obraz vystavovaný nejen v Umělecké besedě (1935, 1943), ale i na XIX. Biennale v Benátkách (1934) viz štítky na zadní straně obrazu, zaskleno, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav,

zobrazeno: 3388x

Vyvolávací cena:
17 000

17 500