Čas na serveru 06:31:22

Vojtěch Sedláček
Políčka

Id: 114007

Políčka

  •  / Políčka / Vojtěch  Sedláček

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1784x

Vyvolávací cena:

30 001

Příhozy: 68