Čas na serveru 11:09:24

Vojtěch Sedláček
Políčka

Id: 114007

Políčka

  •  / Políčka / Vojtěch  Sedláček

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1345x

Vyvolávací cena:

30 001

Příhozy: 68