Čas na serveru 05:33:12

Vojtěch Sedláček
Posezení

Id: 133602

Posezení

  •  / Posezení / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, věnování, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1747x

Vyvolávací cena:
1 800

24 001