Čas na serveru 15:31:14

Vojtěch Sedláček
Povoz s uhlím

Id: 48612

Povoz s uhlím

  •  / Povoz s uhlím / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1531x

Vyvolávací cena:

1 801