Čas na serveru 08:20:38

Vojtěch Sedláček
Práce na poli

Id: 336704

Práce na poli

  •  / Práce na poli / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 27 x 54,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, na zadní straně původní popis, zaskleno, paspartováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 48