Čas na serveru 15:29:24

Vojtěch Sedláček
Před bouřkou

Id: 116401

Před bouřkou

  •  / Před bouřkou / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/karton, rozměr 39,5 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2341x

Vyvolávací cena:

41 001

Příhozy: 55