Čas na serveru 11:47:05

Vojtěch Sedláček
Před statkem

Id: 122301

Před statkem

  •  / Před statkem / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 65, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 2071x

Vyvolávací cena:

31 000