Čas na serveru 13:26:12

Vojtěch Sedláček
Při odpočinku

Id: 256201

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr cca 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 12005x

Vyvolávací cena:
3 200

12 000