Čas na serveru 11:16:24

Vojtěch Sedláček
S koněm

Id: 110303

S koněm

  •  / S koněm / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1966x

Vyvolávací cena:

37 000