Čas na serveru 01:29:34

Vojtěch Sedláček
S koňmi

Id: 214101

S koňmi

  •  / S koňmi / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 708x

Vyvolávací cena:

38 000