Čas na serveru 10:33:58

Vojtěch Sedláček
S povozem

Id: 102501

S povozem

  •  / S povozem / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 54