Čas na serveru 02:33:03

Vojtěch Sedláček
S povozem

Id: 150201

S povozem

  •  / S povozem / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, nesignováno, datováno vlevo dole, na zadní straně malba tuží s pozůstalostním razítkem, oboustranně zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1713x

Vyvolávací cena:

17 500

Příhozy: 48