Čas na serveru 22:52:57

Vojtěch Sedláček
Setkání

Id: 119001

Setkání

  •  / Setkání / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr 44 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 345x

Vyvolávací cena:

41 001

2018,03-1,14,21,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu