Čas na serveru 10:37:55

Vojtěch Sedláček
Setkání

Id: 119001

Setkání

  •  / Setkání / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr 44 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1966x

Vyvolávací cena:

41 001