Čas na serveru 00:00:21

Vojtěch Sedláček
Stavení v krajině

Id: 150202

Stavení v krajině

  •  / Stavení v krajině / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 58,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3563x

Vyvolávací cena:

45 001

Příhozy: 72