Čas na serveru 09:56:47

Vojtěch Sedláček
Stromy u cesty

Id: 147801

Stromy u  cesty

  •  / Stromy u  cesty / Vojtěch  Sedláček

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

zobrazeno: 2490x

Vyvolávací cena:

26 000