Čas na serveru 08:41:57

Vojtěch Sedláček
Sušení jetele

Id: 188203

Sušení jetele

  •  / Sušení jetele / Vojtěch  Sedláček

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 947x

Vyvolávací cena:
2 800

9 500