Čas na serveru 13:02:08

Vojtěch Sedláček
U traktoru

Id: 210214

U traktoru

  •  / U traktoru / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 2260x

Vyvolávací cena:
1 800

25 000

Příhozy: 57