Čas na serveru 13:36:15

Vojtěch Sedláček
V polích

Id: 136302

V polích

  •  / V polích / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 43 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1961x

Vyvolávací cena:

24 000