Čas na serveru 19:47:23

Vojtěch Sedláček
V polích

Id: 178005

V polích

  •  / V polích / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 678x

Vyvolávací cena:

19 600