Čas na serveru 07:54:06

Vojtěch Sedláček
V polích

Id: 178005

V polích

  •  / V polích / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 1657x

Vyvolávací cena:

19 600