Čas na serveru 23:01:26

Vojtěch Sedláček
Veselá cesta

Id: 30713

Veselá cesta

  •  / Veselá cesta / Vojtěch  Sedláček

barevná litografie/papír, velikost listu 35 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1484x

Vyvolávací cena:
300

700