Čas na serveru 09:19:32

Vojtěch Sedláček
Za pluhem

Id: 363103

Za pluhem

  •  / Za pluhem / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1111x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 62