Čas na serveru 23:59:54

Vojtěch Sedláček
Za pluhem

Id: 363103

Za pluhem

  •  / Za pluhem / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1101x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 62