Čas na serveru 23:50:42

Vojtěch Sedláček
Zastávka u rybníka

Id: 384701

Zastávka u rybníka

  •  / Zastávka u rybníka / Vojtěch  Sedláček

tempera/karton, rozměr 45 x 43 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba v ploše poškozena, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1183x

Vyvolávací cena:

19 000