Čas na serveru 21:54:36

Vojtěch Sedláček
Zima

Id: 131703

Zima

  •  / Zima / Vojtěch  Sedláček
  •  / Zima / Vojtěch  Sedláček
  •  / Zima / Vojtěch  Sedláček
  •  / Zima / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, návrh na pohlednici, rozměr ve výřezu 15,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 894x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 52