Čas na serveru 22:24:40

Vojtěch Sedláček
Zima na samotách

Id: 138804

Zima na samotách

  •  / Zima na samotách / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2069x

Vyvolávací cena:

26 000