Čas na serveru 02:15:02

Vojtěch Tittelbach
Pět postav

Id: 12401

Pět postav

  •  / Pět postav / Vojtěch Tittelbach

tempera/karton, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, datace 1959, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1832x

Vyvolávací cena:

10 000