Čas na serveru 03:22:58

Vojtěch Tittelbach
Poemo zmaru

Id: 220105

Poemo zmaru

  •  / Poemo zmaru / Vojtěch Tittelbach

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 2142x

Vyvolávací cena:

74 000

Příhozy: 71