Čas na serveru 11:49:07

Vojtěch Tittelbach
Ranní koupel

Id: 130004

Ranní koupel

  •  / Ranní koupel / Vojtěch Tittelbach

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1262x

Vyvolávací cena:
40 000

40 000

2018,05-1,16,21,06,00
( 16.5.2018, 21:06:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

27.3.2018 12:53 40 000 Kč