Čas na serveru 17:10:14

Vojtěch Tittelbach
Ranní koupel

Id: 130004

Ranní koupel

  •  / Ranní koupel / Vojtěch Tittelbach

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 9687x

Vyvolávací cena:
40 000

40 000

16.5.2018, 21:06:00

27.3.2018 12:53 40 000 Kč