Čas na serveru 17:05:01

Vojtěška Zoubková-Řezníčková
Kytice

Id: 89811

Kytice

  •  / Kytice / Vojtěška Zoubková-Řezníčková

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám

zobrazeno: 2452x

Vyvolávací cena:
1 200

2 300