Čas na serveru 03:57:31

Vratislav Nechleba
Dramatická scéna

Id: 219203

Dramatická scéna

  •  / Dramatická scéna / Vratislav Nechleba

olej/dřevo, průměr výřezu cca 31 cm, značeno a datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2378x

Vyvolávací cena:
2 800

37 000

Příhozy: 51