Čas na serveru 10:38:31

Vratislav Nechleba
Rodina

Id: 196908

Rodina

  •  / Rodina / Vratislav Nechleba

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2047x

Vyvolávací cena:

2 700