Čas na serveru 02:50:37

Vratislav Trampota
Pohled do krajiny

Id: 95404

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Vratislav Trampota

olej/plátno, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, 40. léta,oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1157x

Vyvolávací cena:
1 800