Čas na serveru 23:27:08

Vratislav Vosátka
Letní motiv z Třešti

Id: 397602

Letní motiv z Třešti

  •  / Letní motiv z Třešti / Vratislav Vosátka

olej/karton, rozměr 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

zobrazeno: 1486x

Vyvolávací cena:

13 500