Čas na serveru 18:05:22

Vratislav Vosátka
Letní podvečer

Id: 397601

Letní podvečer

  •  / Letní podvečer / Vratislav Vosátka

olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

zobrazeno: 2280x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 87