Čas na serveru 19:10:38

Vratislav Vosátka
Na potoce

Id: 216507

Na potoce

  •  / Na potoce / Vratislav Vosátka

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2074x

Vyvolávací cena:
1 100