Čas na serveru 01:47:17

Vratislav Vosátka
Padlý strom

Id: 397603

Padlý strom

  •  / Padlý strom / Vratislav Vosátka

olej/karton, rozměr 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

zobrazeno: 1557x

Vyvolávací cena:

16 500